Angela Kinsey, Jenna Fischer

“The Office BFFs: Tales of The Office from Two Best Friends Who Were There” – Jenna Fischer, Angela Kinsey

  • Kirjastus: HarperCollins Publishers Inc
  • Lehekülgi: 336
  • Ilmumisaasta: 2022

Olen tänaseks päevaks „The Office“ USA telesarja vähemalt 3 korda otsast lõpuni läbi vaadanud, rääkimata eralid osade vaatamisest või Youtube’ist klippide sirvimisest. Varasemalt on saatesarja puhul juba paar raamatut avaldatud („Welcome to Dunder Mifflin: The Ultimate Oral History of The Office“ autor Brian Baumgartner; „The Bassoon King“ autor Rainn Wilson; „Is Everyone Hanging Out Without Me?“ autor Mindy Kaling; „The Actor’s Life: A Survival Guide“ autor Jenna Fischer), ent seni polnud seda tunnet tekkinud, et tahan seda kah lugeda. Kuniks Jenna Fisher ja Angela Kinsey otsustasid avaldada oma raamatu. Ja mul oli seda kohe vaja!

Tutvustus raamatu tagakaanel:

An intimate, behind-the-scenes, richly illustrated celebration of beloved The Office co-stars Jenna Fischer and Angela Kinsey’s friendship, and an insiders’ view of Pam Beesly, Angela Martin, and the iconic TV show. Featuring many of their never-before-seen photos.
Receptionist Pam Beesly and accountant Angela Martin had very little in common when they toiled together at Scranton’s Dunder Mifflin Paper Company. But, in reality, the two bonded in their very first days on set and, over the nine seasons of the series’ run, built a friendship that transcended the show and continues to this day. Sharing everything from what it was like in the early days as the show struggled to gain traction, to walking their first red carpet—plus exclusive stories on the making of milestone episodes and how their lives changed when they became moms—The Office BFFs is full of the same warm and friendly tone Jenna and Angela have brought to their Office Ladies podcast.

Raamat on peaaegu nagu taskuhäälingu lugemine – kaks sõbrannat said kokku, et muljetada ja meenutada koos läbielatud aegu. Antud juhul siis ühisest tööst The Office sarja kallal. Kuidas neid sarja kaasati, kuidas sari algas, millised olid võttepäevad, teiste näitlejatega kohtumine ja parimad palad, suhted, lastesaamine ning – minu isiklik lemmikosa – kuidas punasel vaibal käituda ja olla. Otseloomulikult võeti eraldi ette ka Pami ning Jimi ja Angela ning Dwighti suhe, jutustatuna vastava osatäitja poolt. Tekstiformaadi osas on raamat kirja pandud kahekõnena, sekka huljaliselt fotosid toimunust. Pean tunnistama, et fotod olid mu ühed absoluutsed lemmikud siin raamatud. Nii palju pilte, mida keegi peale nende endi näinud polnud. Ja kõik olid omade põnevate saamislugudega.

Nagu raamatu pealkirja puhul järeldada võib, on tegu kahe parima sõbrannaga ning seeläbi on siin-seal jutustusi, mis võib-olla ülejäänud maailmale nii huvitav pole, ent neile endile tähendab palju. Eelkõige naiste omavaheline suhtlus, näiteks kui Angela oma lapse sai ning Jenna tundis end kõrvalisena ja vice versa. Tegu on nende jaoks tähtsa osaga omavahelisest suhtest. Arvatavasti on eestlasele nende omavahelised traditsioonid väheke võõrad ja vahest lausa küsitavad, mistõttu võiks loetu põhjal neid põlisameeriklasteks tembeldada, ent olgem ausad, sõprus ongi omal moel intiimne suhe kahe indiviidi vahel ning teised ei peagi seda mõistma. See siin on kahe sõbra lugu.

Minu jaoks oli raamatu lugemine tore ja meeldiv elamus, sain palju uut teada ja näha. Leian, et naised on väga ägeda projektiga maha saanud (lisaks ühise taskuhäälingu tegemisele) ning usun, et Ameerika Office’i fännid nõustuvad minuga täielikult.

PS! Kui sind ka huvitab, mis sai näiteks Pami tehtud maalist nende kontorihoonest või Angela pulmasõrmustest, siis raamatus saad oma küsimustele kaua-oodatud vastuse! 🙂

AMAZON: https://www.amazon.co.uk/Office-Bffs-Tales-Friends-There/dp/0063007592

WATERSTONES: https://www.waterstones.com/book/the-office-bffs/jenna-fischer/angela-kinsey/9780063007598

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s